Stravovanie na palube

Stravovanie na palube

Objavte najlepšie chute sveta s Turkish Airlines. Našim pasažierom ponúkame neprekonateľný letecký zážitok, ktorý spája tureckú pohostinnosť s tými najvybranejšími chuťami svetovej a tureckej kuchyne pripravovanými našimi Lietajúcimi kuchármi. Naše ocenené jedlá s láskavým dovolením tureckej DO & CO uspokoja aj tých najnáročnejších maškrtníkov.

Medzinárodné a transatlantické lety
Jedlá sú pripravované z čerstvých sezónnych surovín, starostlivo prezentované a pripravované podľa vašich osobných preferencií. Na našich medzinárodných a transatlantických letoch v ekonomickej triede môžete objavovať chute sveta. Ponúkané jedlá tureckej a svetovej kuchyne sa líšia podľa času odletu a dĺžky letu. Jedlá sa menia v závislosti od dĺžky letu a času odletu a podávame teplé/studené raňajky alebo teplé/studené jedlá. Okrem toho môžete požiadať o špeciálne jedlo v závislosti od vašich preferencií a potrieb na všetkých letoch okrem vnútroštátnych letov. Na požiadanie pripravíme vhodné jedálne lístky, ktoré zodpovedajú vašim špecifickým zdravotným, diétnym a náboženským požiadavkám.


Cateringové služby na letoch Codeshare nie sú založené na štandardoch Turkish Airlines, ale na súvisiacich štandardoch leteckých spoločností.
Pre platné štandardy Codeshare kontaktujte príslušnú leteckú spoločnosť.
Ak máte alergiu na orechy, informujte o tom, prosím, počas vašej žiadosti o „špeciálne jedlo“ lekársku správu.
Pre cestujúcich s alergiou na orechy pripravujeme špeciálne bezalergénové menu, ak nás o tom informujú do 48 hodín pred letom prostredníctvom predajných kanálov
Všetky naše jedlá sú pripravované v súlade s islamskými princípmi.
Spoločnosť Turkish Airlines si vyhradzuje, že bude kedykoľvek vykonávať zmeny služieb a nahrádzať obsah.

Zdielať

Hľadanie

Vyhľadať

Posledné články

Akcie