Zábava na palube

Zábava na palube

Filmový archív
Náš palubný zábavný systém Planet má v ponuke celý rad filmov, od klasiky tureckej a medzinárodnej kinematografie až po najnovšie filmové trháky. Akcia, dráma, komédia a oveľa viac… Je z čoho vyberať! Ale tam to nekončí. K dispozícii je tiež celý rad seriálov a dokumentárnych filmov.

Globálna hudobná cesta

Jedným z najlepších spôsobov, ako preskúmať svet, je rozmanitosť jeho hudby. Preto sme sa spojili s poprednou svetovou hudobnou spoločnosťou Universal Music Group, aby sme vytvorili našu špeciálnu leteckú hudobnú platformu My Music Planet. Naša hudobná zbierka obsahuje viac ako 750 000 skladieb od viac ako 3 500 hudobníkov, ako aj živé koncerty, zábery zo zákulisia a hudobné rebríčky.

Pre deti
Pre našich detských pasažierov sme pripravili špeciálne rozhranie v našom systéme palubnej zábavy Planet, ktorý zahŕňa filmy, TV programy, hry a mnoho ďalšieho. Naši mladí cestujúci si môžu počas svojej cesty užívať nepretržitú zábavu vďaka partnerstvu s Disney a mnohými ďalšími filmovými spoločnosťami.

Aplikácia Companion Entertainment umožňuje pasažierom spárovať ich osobné zariadenia so systémom palubnej zábavy. Keď je k dispozícii Wi-Fi, cestujúci môžu používať svoje zariadenia na ovládanie obrazoviek monitora operadla sedadla, ako aj na prezeranie vlastných zoznamov skladieb. Po nastúpení stačí synchronizovať svoje zariadenie so systémom palubnej zábavy.

Pripojenie k internetu
Môžete pokračovať vo svojej práci alebo zostať v spojení so svetom pomocou vysokorýchlostného bezdrôtového pripojenia na internet, ktoré ponúkame na našich medzinárodných letoch prevádzkovaných viac ako 170 lietadlami v našej flotile. Svoj notebook, tablet alebo smartfón môžete pripojiť k našej širokopásmovej internetovej službe, ktorá bez problémov zvládne aplikácie s vysokou šírkou pásma.

Internetová služba je poskytovaná bezplatne cestujúcim v obchodnej triede a držiteľom kariet Miles&Smiles v rámci kvót uvedených nižšie. Naši cestujúci môžu začať využívať internetovú službu bezplatne výberom balíka, ktorý sa na nich vzťahuje počas letu, a cestujúci, ktorí nie sú členmi Miles&Smiles, sa môžu stať členmi Miles&Smiles Classic prostredníctvom internetového portálu, ak si to želajú.

Bezplatný vstup do tried
Cestujúci v obchodnej triede, ktorí sú
Držitelia kariet Miles&Smiles Elite alebo Elite Plus

Neobmedzené

Biznis trieda

1 GB

Držitelia kariet Miles&Smiles Elite a Elite Plus

400 MB

Držitelia kariet Miles&Smiles Classic a Classic Plus

10 MB

Naši cestujúci, ktorí nie sú členmi Miles&Smiles a ktorí cestujú v ekonomickej triede, a naši cestujúci, ktorí vyčerpajú svoju bezplatnú kvótu, môžu naďalej využívať túto službu zakúpením jedného z nižšie uvedených balíčkov.

Poplatok za kvótu
20 MB 2,99 USD
50 MB 4,99 USD
100 MB 7,99 USD
250 MB 14,99 USD
500 MB 24,99 dolárov
Naši pasažieri majú počas letu k dispozícii pomocné video, ktoré obsahuje kroky na pripojenie k internetovej službe na zábavnej platforme PLANET.

Živá televízia

Okrem internetovej služby môžu naši cestujúci cestujúci našimi lietadlami typu A350, A330, B787 a B777 využívať aj naše služby Live TV a International Roaming*. Vďaka týmto službám je možné počas letu sledovať naživo kanály TRT World, CNN, BBC, CNBC, Sport24, Sport24 Extra, ako aj bezpečný prístup na internet a výmenu krátkych správ (SMS) s mobilnými zariadeniami.

Zdielať

Hľadanie

Vyhľadať

Posledné články

Akcie