Akciová ponuka leteniek od 169 €

Akciová ponuka leteniek od 169 €

Ak ste už niekedy cestovali s Turkish Airlines, určite viete, že ponúkajú vynikajúci palubný servis a lietajú z Viedne a Budapešti do rôznych skvelých destinácií po celom svete za veľmi prijateľné ceny.

Táto letecká spoločnosť je často označovaná za jednu z najlepších na svete v cestovateľských kruhoch, bez ohľadu na to, či cestujete v biznis triede alebo, ako väčšina cestujúcich, v ekonomickej triede.

Okrem toho, v cene letenky je zahrnutý 23 kg batožinový limit, a pri niektorých exotických destináciách je možnosť prepravy až 30 alebo 46 kilogramov batožiny (2x 23 kg). Vďaka skvelej ponuke zábavy a výbornému jedlu si na palube každý let môžete užiť naplno. Vydajte sa do sveta a oživte svoju cestu s návštevou pestrofarebného Istanbulu.

Lacné letenky do celého sveta:

Odkiaľ? Odlet z Budapešti s jedným prestupom v Istanbule.
S kým? Lietacie spoločnosti Turkish Airlines.
Kedy? Máj 2023 – marec 2024.
Čo je zahrnuté v cene? Let tam a späť, všetky poplatky, batožina pod palubou.

 

 

Prečo si vybrať Turkish Airlines?

Turkish Airlines ponúkajú neobyčajný komfort a zaujímavý servis aj v ekonomickej triede. Sedadlá pre cestujúcich majú sklon 6 palcov (15 cm), opierku hlavy a nohy, šírku viac ako 19 palcov a rovných 31 cm (79 cm) miesta pre nohy. K tomu je pridružený 12-palcový multimediálny displej so širokou ponukou filmov, hudby a televíznych programov a nabíjacie zariadenie pre elektronické zariadenia na každom sedadle.

Turkish Airlines sú pre mnohých cestovateľov najlepšou voľbou na krátke aj dlhé lety. Kvalita ich ekonomickej triedy bola ocenená výhrou v prestížnej ankete World Travel Awards. Turecké aerolínie získali tento titul aj v roku 2020, čím prekonali veľmi silnú konkurenciu v európskom leteckom priemysle. Medzi nominovanými v ekonomickej triede boli tiež spoločnosti Air France, British Airways, Lufthansa a KLM.

Turecké aerolínie obnovili medzinárodné lety z Istanbulu od 10. júna a od 18. júna pridali priame lety zo 16 miest v šiestich európskych krajinách do 14 tureckých miest. Lietadlá Turkish Airlines sa opäť vrátili aj do Viedne, kam lietajú denne pomocou obľúbeného Dreamlinera. Pred pandémiou mala táto letecká spoločnosť jednu z najrozsiahlejších sietí na svete s 50 domácimi a 246 medzinárodnými destináciami v 123 krajinách.

Zdielať

Hľadanie

Vyhľadať

Posledné články

Akcie